« Tagasi

Jõgeva Linnavalitsus, Jõgeva Vallavalitsus, Palamuse Vallavalitsus ja Torma Vallavalitsus kuulutavad välja konkursi ühinemise teel moodustuvale Jõgeva vallale sümboolika leidmiseks

Konkursi raames oodatakse nii vapi kui lipu kavandite esitamist. Konkursi ja esitatavate tööde täpsemad juhised on sätestatud Jõgeva valla sümboolika konkursi tingimustes. Töid saavad konkursile esitada nii füüsilised kui juriidilised isikud, tööde esitamise tähtaeg on 15. september kell 17.00. Konkursitöö tuleb tuua või saata posti teel Jõgeva Linnavalitsusse, märksõnaks „Jõgeva valla sümboolika konkurss".

Avalikule konkursile laekunud kavandeid hindab Jõgeva linna, Jõgeva valla, Palamuse valla ja Torma valla esindajatest moodustatud 8-liikmeline komisjon. Konkursi auhinnafond on      3 000 eurot, mis jaguneb vastavalt komisjoni otsusele kuni kolme parima konkursil osalenud töö autori vahel.

Lisainfo: Katrin Rajamäe, ühinemise koordinaator, katrin@jaek.ee, 513 8333

Jõgeva valla sümboolika konkursi tingimused